Představení nejlepších modelů e-cigaret Innokin

ITATE VVModelů elektronických cigaret Innokin v e-shopech a prodejnách zatím moc nenajdete. Rozhodně ale všechny stojí za vyzkoušení a patří mezi špičku na našem trhu. Těmito modely jsou e-cigarety Innokin iTaste VV 3.0, Innokin iTaste 134, Innokin Lily a Innokin iTaste SVD. Cenově se všechny tyto cigarety pohybují od jednoho do třech tisíc korun, a u každé si najdete to svoje. A v čem jsou tedy jednotlivé modely výjimečné?

Innokin iTaste VV 3.0

Elektronická cigareta Innokin iTaste VV 3.0 je nejlevnější e-cigaretou značky Innokin. Tato elektronická cigareta Vám dále kromě nízké ceny nabízí možnost volby napětí od 3,3 V až po 5 V, a to postupně po 0,1 V, možnost změny výkonu od 6 do 11 W, a to postupně po 0,5 W, displej, na kterém se vám bude ukazovat aktuální informace o napětí a výkonu a podsvícené tlačítko, které ukazuje stav nabití baterie. Všechny tyto funkce najdete většinou u výkonnějších, větších a dražších elektronických cigaret. V tom je právě výjimečnost cigarety Innokin iTaste VV 3.0, která je určena spíše pokročilejším kuřákům. Můžete si ji navíc vybrat hned v několika barevných provedeních, a to v luxusní černé, elegantní bílé, moderní pearl chrom nebo v podobě chameleona.

Innokin iTaste 134

Elektronická cigareta Innokin iTaste 134 je oproti výše popsanému modelu nejdražší e-cigaretou značky Innokin, kterou naleznete třeba v e-shopu Gallagher.cz. Cena ovšem rozhodně odpovídá kvalitě. Její design a zpracování vyčnívá nad všechny ostatní výrobky, které na českém trhu naleznete. iTaste 134 je navíc vyrobena z těch nejlepších kovových materiálů a je určena zejména zkušeným uživatelům a těm, kteří potřebují maximální výkon a kvalitu. Innokin iTaste 134 si opět můžete vybrat ve dvou barevných variantách, a to v elegantní černé nebo luxusní stříbrné. Pokud se rozhodnete pro pořízení této elektronické cigarety, rozhodně se odlišíte od všech ostatních kuřáků.

Innokin Lily

Elektronická cigareta Innokin Lily je výjimečná zejména svým vzhledem, protože jsou u ní použity originální kamínky Swarovski. Už tím je téměř dáno, že jejími uživateli budou zejména slečny a ženy, které chtějí být šik i u kouření. Navíc si můžete, jak je u značky Innokin zvykem, vybrat hned z několika barevných kombinací, a to z černo-modré, černo-fialové, bílo-zelené a bílo-růžové. Kapacita baterie této cigarety je 350mAh, což je naprosto standardní výkon. Elektronická cigareta Innokin Lily je navíc vybavena kontrolou stavu dobití baterie pomocí led diod různých barev. V neposlední řadě byste měli vědět, že se u e-cigarety Innokin Lily nepoužívá klasický clearomizer, ale cigareta má svůj vlastní systém, VACAPS. Tento systém má podobné plnění a žhavení, jaké se používalo u e-cigaret eGo-C.

Innokin iTaste SVD

Posledním modelem, který na stránkách Gallagher.cz můžete najít, je Innokin iTaste SVD. Tato elektronická cigareta ve střední cenové kategorii má možnost teleskopického gripu, díky kterému ji budete moct osadit bateriovými články 18350, 18490, 18500 nebo 18650. Mimo to má tato e-cigareta spoustu dalších funkcí, kterými jsou zapnutí a vypnutí SVD On/Off, možnost nastavení napětí, možnost proměnného příkonu, možnost použití jakéhokoliv atomizeru nebo clearomizeru, ochrana proti přepólování baterie, možnost detekce odporu, LED displej, možnost paměti při výměně baterie, upozornění vybití baterie či bezpečnostní ochrana. Opravdu propracovaná cigareta pro všechny, kteří si chtějí kouření pořádně užít.